+48 59/ 857 20 53 [email protected]

Oferty pracy

Oferujemy pracę na stanowisku:

1. Elektromechanik

Zakres obowiązków: utrzymywanie w bezawaryjnym stanie maszyn i urządzeń elektrycznych, dokonywanie pomiarów kontrolnych, przeglądów, konserwacji, montażu i remontów urządzeń elektrycznych i sieci energetycznych (poniżej 1 kV oraz powyżej 1kV) oraz urządzeń mechanicznych, wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych i mechanicznych maszyn, analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu ich eliminacji, dokumentowanie i ewidencjonowanie przeglądów i konserwacji maszyn oraz wymiany podzespołów, optymalizacja pracy maszyn i wdrażanie usprawnień w celu podniesienia ich wydajności, udział w procesach związanych z wdrażaniem nowych projektów maszyn i urządzeń, z ich montażem, rozruchem i przezbrajaniem.

Wymagania: wykształcenie min. zawodowe techniczne (preferowane: elektryk/elektromechanik), znajomość dokumentacji technicznej, dyspozycyjność, uprawnienia SEP Gr. 1 typu E

Gwarantujemy zatrudnienie na umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym i ubezpieczeniem medycznym. Praca stacjonarna.

 2. Operator obrabiarki CNC

Wymagania: znajomość rysunku technicznego, doświadczenie w pracy na maszynie CNC, umiejętność samodzielnego ustawienia maszyny, mile widziane: znajomość sterowania – Sinumerik, możliwość przeszkolenia i przyuczenia do pracy na stanowisku

Gwarantujemy zatrudnienie na umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym i ubezpieczeniem medycznym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: [email protected]
Decor Trends Sp. zo.o. Łodzierz 13, 77-200 Miastko

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" W związku z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29.8.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.) uprzejmie Pana/Panią informuję, iż administratorem danych osobowych zawartych w przekazanych przez Pana/Panią dokumentach aplikacyjnych jest DECOR TRENDS Sp. z o. o.; Łodzierz 13; 77 – 200 Miastko.  Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę. Dane osobowe nie będą udostępnianie innym podmiotom. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Zebrane dane osobowe zostały przez Panią/Pana podane dobrowolnie.